Навчання з грою!

Сьогодні, 19 листопада 2018 року  у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» розпочався тиждень професійної майстерності «Оператор комп’ютерного набору».

І з метою підвищення інтересу до обраної професії був проведен позаурочний захід – гра «Морський бій!», який проводила викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Напруженою була боротьба за звання справжнього інфомана, яка відбувалась серед учнів  груп 07 «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець»  та 19 «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» . Вже традиційно, завдання вікторини були розроблені із застосуванням новітніх освітніх засобів – інтерактивної дошки та он-лайн ресурсу LearningApps.

Розв’язуючи завдання, учні продемонстрували  не лише знання інформаційних технологій, але і свої інтелектуальні здібності,  повагу до суперників, стійкість, волю до перемоги. Перше місце одержала команда «Фіксики» (група 07 «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець»). Але  переможених  в цій грі немає, тому що всі учасники вікторина отримали лише тільки позитивні емоції та добрий настрій!

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.