Всесвітній день доброти

Всесвітній день доброти святкують 13 листопада. Саме цього дня 1998 року на Першій конференції Всесвітнього руху доброти в Токіо було засновано нове свято. Його ініціатором став волонтерський рух “За доброту”, що з’явився в Японії 1997 року. Цілі і завдання організації – надихати людей на добрі вчинки і сприяти поліпшенню життя у світі за допомогою добрих вчинків. 
           Рух доброти затвердив декларацію, в якій написано, що людська доброта має фундаментальну важливість як головна умова осмисленого життя. Глобальне прагнення учасників руху – створити світ, здатний співчувати і виявляти доброту.

Символом свята є відкрите серце. А суть святкування в тому, щоб нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги в сучасному житті.

12.11.2018 р. у гуртожитку нашого училища  відбувся виховний захід «У чому сила доброти?». Виявилось, що тема добра і зла дуже актуальна серед учнів. Вони читали вірші за темою, наводили приклади особистих добрих справ та вчинків, показали своє ставлення не тільки до родини, близьких та друзів, а також до зовсім незнайомих людей.  Учні розглядали різноманітні життєві ситуації, які трапляються щодня, щохвилини.

 Усі присутні одностайно прийшли до висновку, що це дуже приємна справа – творити добро, бути порядною, доброзичливою людиною. Добро повернеться до тебе, хай не сьогодні, не завтра, але неодмінно повернеться – ось та основна думка, що передувала проведенню дискусії. Своє ставлення до поняття добра учні відобразили на плакатах у вигляді міні проектів та обґрунтували свою особисту думку.

 

 

 

 

 

 

 

Захід підготувала і провела бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.