Профорієнтаційна робота-орієнтир для вибору професії

Рано чи пізно, перед учнями постає питання їхнього професійного вибору. Вже зараз учні повинні обирати напрямок подальшої трудової  діяльності, з чим вони хочуть пов’язати своє подальше життя. Головне в цьому те, аби їх вибір був усвідомленим та зваженим.

Саме з цією метою, 14 листопада 2018 року, майстер виробничого навчання Чебикіна Ася Устинівна та викладач фізичної культури Краєва Світлана Вікторівна, провели профорієнтаційну роботу з учнями, які навчаються в Біленьківській загальноосвітній школі.

З метою отримання професії кваліфікованого робітника і подальшого працевлаштування, майбутні випускники шкіл ознайомились з інформацією, про професії, прийом  та навчання  в ДНЗ «ЗВПУ». Учні отримали рекламні листівки нашого училища.

Бажаючі вступити до навчального закладу підходили, задавали  питання, цікавились умовами  вступу до закладу.

Випускників шкіл було запрошено до Запорізького вищого професійного училища на День відкритих дверей, який відбудеться 29 листопада 2018 р., де вони матимуть змогу більш детально ознайомитись з майбутніми професіями, на власні очі побачити матеріально-технічну базу навчального закладу.

Профорієнтаційний захід було завершено фотографією на згадку.

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання                 Чебикіна А.У.

Викладач фізичної культури                        Краєва С.В.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.