ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРА

5-го грудня відзначається Міжнародний день волонтера. Свято волонтерів – це свято найдобріших людей на Землі, які завжди знаходять час для того щоб допомагати іншим та робити користь всьому суспільству!

КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР, за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА, провели святкування та відзначення волонтерів зі всієї області.

У ПК «Орбіта» під час святкування Міжнародного дня волонтера Цибульська Вікторія учениця групи № 10 з професії «Живописець. Флорист» (Голова волонтерської групи «Лідер» ДНЗ «ЗВПУ») та соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна отримали почесні грамоти від Запорізької обласної ради за активну волонтерську діяльність, підтримку молодіжних ініціатив, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху у Запорізькій області та привітання начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталії Федорівни Власової.

«Волонтер – це не професія, це – покликання душі. Волонтером може стати кожен, головне – бажання допомагати, нести добро, бути щирим і небайдужим. Ми щиро вітаємо вас з прекрасним святом чуйності і милосердя. Нехай вогонь, який палає у вашому серці та запалює серця людей, ніколи не згасне, а ваша відданість волонтерству завжди буде відзначена щирою дякою, яка надихатиме вас на нові великі справи. Ваша робота не залишається не поміченою, щороку до волонтерства долучається все більше людей. Ми дякуємо волонтерам Запорізького краю та міста Запоріжжя за вашу активну життєву позицію, за всі ті справи, які ви з року в рік робите на користь людям, нашої країни і довкілля» – зазначила Наталія Федорівна.

Волонтери отримали нагороди у п’яти номінаціях: ековолонтерство, волонтерство у сфері дозвілля та розвитку дітей, робота з учасниками АТО та військовослужбовцями, робота з людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями, робота з молоддю та популяризація здорового способу життя.

На святі були присутні волонтери Запорізького вищого професійного училища, які віддані волонтерству і завжди находять час для того, щоб допомагати ветеранам війни, дітям-війни, людям похилого віку, дітям-інвалідам та онкохворим дітям, воїнам АТО та бійцям, які знаходяться на лікуванні у шпиталі.

Для всіх волонтерів, які були присутні в залі, творчу насолоду прийшла подарувати талановита молодь нашого Запорізького краю, лауреати та переможці Міжнародних фестивалів-конкурсів: СТЕМ «Бригада Ух», Сергій Соловйов, Горобзеева Карина, вокальний колектив «Крок вперед» та Валерія Цвіркунова.

На святі добра відчувалась неймовірна енергетика кожного з присутніх, адже кожен з них дарує частину своєї душі іншим людям.

1 2 3 4 cuzo0dhfv_q img_1475

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.