Виробнича практика – крок до щасливого майбутнього!

У житті кожної  людини настає той період, коли навчання закінчується і на зміну навчальних закладів приходять різного роду компанії і виробництва, щоб запропонувати роботу.

      01.12.2017 р. 15 група за професією «Живописець. Флорист. » отримала можливість працювати саме на таких підприємствах, де вона має можливість не тільки відпрацювати вже отримані навички, а й зрозуміти, яке воно – доросле життя.

     З нашими знаннями, силою і завзяттям, отриманих від викладачів, ми стали затребуваними працівниками, які потрібні нашій країні для її просування. І для нас – честь бути людьми, які прикрашають наш соціум мистецтвом, і надають цьому світі більше фарб, краси і культури. Завдяки  викладачам з малюнку та живопису – Прокоф’єву Євгену Олександровичу і Прокоф’євої Анжели Миколаївни, ми зможемо не тільки отримати високооплачувану і гідну роботу, а й допомогти улюбленій Україні запалати мальовничим вогнем.

     І відправною точкою до досягнення нашої мети буде улюблене Запоріжжя. Місто надало нам багато можливостей і широкий вибір для життєвого шляху, і ми щасливі віддячити йому тим, чим у нас добре виходить занурити його в мистецтво, зробити естетично красивим і незабутнім, щоб кожен, хто в ньому побував, залишив частинку Запоріжжя в своєму серці.

 

 

 

 

Склала: учениця групи №15 професії «Живописець. Флорист.»  Іванова Олександра Юріївна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.