Крокуємо до майстерності

Згідно навчального плану, учні групи № 15 за професією: «Живописець. Флорист» після отримання знань з теоретичного навчання за даною професією, виходять на виробничу практику на підприємства. Проходження практики – невід’ємна частина процесу підготовки фахівців до майбутньої  трудової  діяльності.

Працюють вони на  державних та приватних підприємствах міста Запоріжжя та області. Учні успішно проходять виробничу практику на таких підприємствах, як ПП «Укрлан», ПМВП «Ассоль», у Пілці Рекламістів України, КЗ «Вільнянська ДХШ», та у наших друзів та партнерів ЗОМОГ «Наше щасливе життя».

Під час проходження виробничої практики, учні використовують знання, вміння та навички, які вони придбали на уроках теоретичного та виробничого навчання в стінах  ДНЗ «ЗВПУ». Так і випускник ЗОШ №20, на сьогоднішній день наш учень за професією «Живописець. Флорист» – Семенко Володимир, проходить виробничу практику в стінах рідної школи, та виконує роботи живописця згідно програми.

Керівництво підприємств висловлюють подяку навчальному закладу ДНЗ «ЗВПУ» за високий рівень набутих знань, вмінь та навичок учнів за професією «Живописець. Флорист», за якісну підготовку майбутніх працівників робітничої професії. Після закінчення навчання, учням буде присвоєна 2 розряд  з професії «Живописець».

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання                                            Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.