Виставка портфоліо робіт як результат роботи учня

Сучасна освіта потребує педагога, що творчо мислить, вміє прогнозувати свій кінцевий результат, володіє новітніми методами і технологіями навчання. Тому однією з центральних на сучасному етапі є проблема професіоналізму викладачів.

Справжній професіонал повинен постійно розвиватися, опановувати новітні технології, активно впроваджувати їх у власну педагогічну діяльність. Однією  із популярних освітніх технологій сьогодення є створення портфоліо. Портфоліо одночасно є й формою подання, і процесом організації, і технологією роботи з різноманітними об’єктами пізнавальної діяльності.

Традиційно викладач  спецдисципліни «Основи технічного редагування та оформлення тексту»  Войтюк Тетяна Миколаївна  проводить виставку творчих проектів учнів.

Так, 3 травня 2017  учні групи № 19 «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор»  ДНЗ ЗВПУ  представили та захистили портфоліо творчих робіт.

За допомогою видавничої програми  MS Publisher  учні  створювали різні види друкованої продукції. Це  журнали, брошури, буклети, листівки, візитні картки, газети, довідники, рекламні проспекти та інше.  З представлених  творчих портфоліо на  виставці всі бачили, що займатися видавництвом може кожен! І навіть учень!

Виставка робіт проводяться для того, щоб всі могли побачити: як кожен учень опанував програму, чого він досяг за навчальний рік. Така форма роботи дозволяє наочно оцінити кожного і в цілому показати професійний рівень майбутніх операторів комп’ютерного набору.

А описані можливості використання портфоліо роблять його перспективною формою представлення навчальних досягнень кожного учня, що відповідає завданням модернізації освіти.

 

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна 

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.