Конкурс презентацій «Права людини»

Одним із завдань сучасної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації.

Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в ДНЗ ЗВПУ щорічно проводиться тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Враховуючи важливе значення правової 1освіти в дальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини, з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини і громадянина, 18.01.2016 був проведен конкурс навчальних мультимедійних посібників у номінаціях:

  • Права людини.
  • Права дитина

2Проведення цього конкурсу було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України.

Учні довідалися багато нового та мали можливість продемонструвати свої знання та набуті на уроках навички по створенню вищевказаних навчальних мультимедійних посібників.

Цікавою та змістовною був проведен показ та захіст створених робіт. Основна мета якого виявити, яким є рівень знань учнів щодо законодавства України з прав дитини, Конвенції ООН про права дитини.

3 4

Сподіваємось, що цей захід буде формувати в учнів навички використання отриманих знань при вирішенні реальних життєвих ситуацій; зорієнтує підлітків, куди і до кого звертатися при вирішенні проблем порушення їх прав.

Багато презентацій було створено учнями, але кращими були презентації Мерви 5Вікторії, Хлепітько Анни, Панкової Аліни – 09 група.

Робота по формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті, використовуючи при цьому новітні інформаційні технології.

 

 

Голова методичної комісії

професії «Оператор комп’ютерного набору»

Войтюк Т.М.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.