Хрещення Господнє

19.01.16 ДНЗ «ЗВПУ» за підтримки адміністрації навчального закладу в особі директора Кондратьєва Ігоря Івановича, викладачами художнього відділення Прокоф’євим Є.О. та Прокоф’євою А.М. були запрошені православні священики Запорізької єпархії, з якими співпрацює наш навчальний заклад, який завжди активно приймає участь у всіх благодійних акціях, які проводить Запорізька єпархія. Разом ми намагаємося досягти духовного та культурного розвитку підростаючої молоді нашого міста.

В рамках проведення святкування свята Хрещення Господня із православного храму «ім. Св. Великомучеників Фалалея і Трифона» отцем Ефімієм була проведена урочиста святкова лекція о святі та святкове освячення води,всіх учасників свята, учбових та адміністративних приміщень.

Зустрічі приносять велику виховну користь в вихованні учнів.

1 2 3 4

 

 

 

 

 

 

Історія створення Каплички

Ідея створення каплички ім. Св. Великомучениці Татіани (покровительниці усіх студентів) виникла у директора ДНЗ «ЗВПУ» Кондратьева Ігоря Івановича та викладача і художника Прокоф’эва Євгена Олександровича ще у 2010 році. Весь пед..колектив та учні з радістю підтримали цю ідею. І почалася робота:

5 6 7

 

 

 

Створення ікон триває і досі. В планах є написання: «Тайної Вечері» та «Вхід Господній у Єрусалим».

Капличка є місцем духовного заспокоєння, де кожен бажаючий може залишитися наодинці з Богом та помолитися. Служби, які проходять у нашому маленькому «Храмі» за благословенням Його Великого Преосвященства Луки, єпископа Запорізької та Мелітопольської єпархій. завжди із задоволенням відвідують весь педколектив та учні.

Нехай усіх благословляє наш Господь-Іісус Христос! Ангела Хранителя усім і поздоровляємо із святами Вас та Ваші сім’ї!

8Із повагою до відвідуючи нашого сайту-художник, викладач живопису Прокоф’єв Євген Олександрович.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.