ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ КОНТРОЛЕРІВ-КАСИРІВ

Проходження практики-невід’ємна частина процесу підготовки фахівців до майбутньої трудової діяльності.

У відповідності з державним стандартом професійно-технічної освіти, затвердженим Наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2014 № 1034, виробнича практика проводиться в кінці кожного етапу підготовки та передбачає отримання необхідного обсягу практичних знань і умінь відповідно до кваліфікаційного рівня працівника.

З цією метою заздалегідь формувалися переліки підприємств – баз проходження практики. Складалася детальна програма виробничої практики, заключалися договори між ПТНЗ та підприємством – базою практики, формувалися накази про направлення учнів на виробничу практику, вівся облік навчальних досягнень учнів у журналі обліку, а учні вели щоденники виробничої практики.

У групі № 16 виробничу практику проходили 23 учні з професії «ОКН. Контролер-касир» в ПП «КЕРАМІК ЦЕНТР», ТОВ «Угода», ФОП Дядечко, ТОВ «МЕГАСПОРТ», ПП Стародуб, ТОВ «СІГМА МАЙСТЕР», ФОП Кошиль, ТОВ «Запоріжполісервіс», ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН», магазин «ФОКСТРОТ», ФОП Іщенко, ФОП Нікуліна, ТОВ «ІНСТАФФ».

Протягом виробничої практики с 24 листопада 2015 року по 18 січня 2016 року учні

фото№1=ФОП Нікуліна

ознайомилися з технологічним процесом ,

 

 

 

фото№2=ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН»

обладнанням ,

 

 

 

виконували завдання, згідно програми виробничої практики фото№4=ТОВ «ІНСТАФФ»,

 

 

 

дотримувалися вимог охорони праці фото№3=ФОП Іщенко.

 

 

 

Дана професійна діяльність вимагає високого рівня розвитку таких особистих якостей, як інтерес до професії, дисциплінованість, старанність, ввічливість, чесність і правдивість, уважність, акуратність, переключення уваги, емоційну стабільність, точність і швидкість рухів рук, і розумових операцій.

18 січня 2016 року державна кваліфікаційна комісія у складі:

Голови комісії:    Кофанової Олени Михайлівни – головного бухгалтера ТОВ «ВТФ – АСС»;

Членів комісії:     Кондратьєва Ігоря Івановича – директора ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»;

Граур Ірини В’ячеславівни   – заступника директора з УВР;

Гармаш Валентини Іванівни  – старшого майстра;

Стрілець Наталії Валеріївни  – викладача спец. дисциплін;

Сєргєєвої Олени Анатоліївни – майстра виробничого навчання –

розглянула кваліфікаційні роботи, творчі роботи, проекти, виробничі характеристики, провела перевірку знань учнів, які здобували професійно – технічну освіту, і постановила зазначеним у списку учням присвоїти кваліфікацію «кваліфікований робітник» з професії: Оператор комп’ютерного набору 1 категорії. Контролер-касир 2 розряду.

Члени комісії привітали всіх учнів з успішним захистом дипломних робіт, а Годун Кристину особливо, адже саме вона в цьому році отримує диплом з відзнакою.

Задоволені учні дякували членам комісії та ділились планами на майбутнє, бо попереду їх чекали робочі місця на тих підприємствах, де вони проходили практику, і навчання на 2 курсі в Запорізькому торговому коледжі Запорізького національного університету.

ЧЛЕНИ ДЕРЖАВНОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ 3 ГРУПА №16 ДНЗ ЗВПУ

 

 

 

Майстер виробничого навчання – Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.