Збережемо наше майбутнє разом!

Щороку ,  першого грудня  весь Світ відзначає  День боротьби зі СНІДом. Для всіх небайдужих в Палаці культури «Орбіта» відбувся концерт, приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Захід проводився під девізом «Збережемо майбутнє молоді». Він мав на меті привернути увагу суспільства до того, що кожна людина може змінювати ситуацію, формувати толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ, змінювати особисте відношення, змінювати світ.

До урочистостей  із великим зацікавленням приєднались учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ». Групи 19, 18 (ОКН. Адміністратор),  група 11 (Декоратор вітрин. Флорист), всі  бажаючи  учні, що мешкають в гуртожитку,  під керівництвом викладача Войтюк  Тетяни Миколаївни,  майстра виробничого навчання Гудзь Аліни Юріївни, соціального педагога  Сергєєвої  Олени Анатоліївни та керівника гуртка Качайло Людмили Миколаївни.

Щодня в Україні реєструють 58 нових випадків зараження ВІЛ, 24 випадки захворювання на СНІД та 9 смертей від СНІДу. В зоні ризику, в першу чергу, знаходяться саме молоді люди. Концерт — це спосіб об’єднання молодого покоління навколо існуючої загрози, з метою формування толерантності, відповідальності та небайдужості. Навчити молодь бути відповідальними за своє здоров’я  та здоров’я  та щастя свої близьких.

В холі  Палацу  культури, відбулась виставка всіх видів соціальної реклами.  Буклети, малюнки,брошури про здоровий образ життя та вичерпна інформація про ВІЛ та СНІД. Також всі присутні мали можливість взяти участь у акції «Абонемент на життя» – допомога  в лікувані ВІЛ-інфікованих. В цей же день, 01 грудня 2015 року, біля Палацу культури «Орбіта», з 14:00 до 16:30 було організовано експрес-тестування на ВІЛ в мобільній амбулаторії, при якому результат тесту стає відомим через 15 хвилин.

Молоді, амбітні та успішні артисти порадували запорізьку молодь своїми талантами.  Відбулось урочисте нагородження  переможців конкурсу соціальної реклами. Серед переможців були й учні та викладачі ДНЗ «Запорізьке ВПУ». Концерт завершиться традиційним запаленням свічок у формі стрічки та літери «Z». Виражаємо вдячність всім організаторам та учасникам заходу. А молодому поколінню  бажаємо здоров’я, обачності та відповідальності.

dscn9904 dscn9879 dscn9874 dscn9871 dscn9855 dscn9830 dscn9815 dscn9973 dscn9965 dscn9959 dscn9956 dscn9892 dscn9845 dscn9844

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка             Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.