Майстер–клас за темою: «Надання первинної медичної допомоги»

Червоний Хрест в Україні виник 18 квітня 1918 року під час Першої світової війни за ініціативи Маріїнської громади сестер милосердя Червоного Хреста, яка з 1878 року надавала благодійну медичну допомогу киянам. 15-18 квітня 1918 року був проведений І з’їзд  товариства Червоного Хреста України.

Першими завданнями товариства була допомога біженцям та військовополоненим, турбота про інвалідів і дітей-сиріт, боротьба з голодом та епідеміями, організація лазаретів, госпіталів і харчувальних пунктів.

Вже багато років плідно працюють разом ДНЗ «Запорізьке ВПУ» та Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста при Вознесенівському районі. Працівники організації Червоного Хреста завжди прийдуть на допомогу дітям соціальної категорії , які навчаються в училищі та сумісно проводять заходи спрямовані на:

  • Допомогу при надзвичайних ситуаціях та стихійних лихах.
  • ПрофілактикуВІЛ/СНІДу та туберкульозу.
  • Розвиток молодіжного руху в рамках своєї діяльності.
  • Протидію торгівлі людьми та виховування ідеалів гуманізму і толерантності в суспільстві шляхом популяризації гуманітарних цінностей, основ Міжнародного Гуманітарного права, впровадження кампаній зі зменшення стигми та дискримінації уразливих верств населення.

1 грудня відбувся майстер–клас за темою: « Надання первинної медичної допомоги», в якому прийняли участь учні груп № 19 та 18 за професією «Оператор комп,ютерного набору. Адміністратор», № 09 за професією «Оператор комп,ютерного набору. Агент з постачання», № 11 за професією «Декоратор вітрин. Флорист». Ведучим спеціалістом до учнів було доведено та на прикладах показано надання допомоги при  серцевому нападі, при кровотечі, переломах та   вивихах, укусах комах тощо.

Державний навчальний заклад «Запорізьке ВПУ»  нагороджений “Почесною грамотою Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України” за багаторічне самовіддане служіння ідеалам гуманізму та милосердя, за душевну щедрість і людяність.

img_1379 img_1405 img_1402 img_4412 img_4423 img_1397 img_1407

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР Хімченко Наталія Юріївна

 

 

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.