Фінансова грамотність – граючи

Той тихий вівторок 1 листопада 2016 року у навчальному закладі був аж надто тихим, навіть у повітрі бриніло передчуття якихось подій. І вони справді сталися.

Коли нам, ученицям ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» групи №7 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» Бугайовій Єлизаветі та групи №19 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» Капелюш Анастасії, запропонували залучитись до занять з фінансової грамотності, ми навіть і не підозрювали, що нас чекає.

Всього за кілька уроків нам пояснили багато тонкощів правил поведінки з грошима, розповіли про важливі аспекти психології та відносин з людьми та фінансами. Вісімнадцять учнів з різних навчальних закладів міста Запоріжжя були об’єднані єдиною метою: навчитися таким нюансам економіки, які більш ніхто ніде не викладає, але найголовніше: дізнатися правилам гри Cash Flow, дізнатися, як грати та вигравати!

Ці заняття з нами та іншими юнаками проводила фінансовий тренер-консультант з фінансової грамотності Тетяна Романенко, яка разом з Інною Бойко та Кирилом Дядя – засновниками Центру розвитку кар’єри «Перспектива» та авторами проекту «Фінансова грамотність – граючи» навчали нас тому, що знадобиться у майбутньому. Ми ж тепер зобов’язуємося впроваджувати ці знання у нашому навчальному закладі.

Після закінчення цих п’ятитижневих курсів на ім’я директора нашого навчального закладу надійдуть сертифікати та комплекти гри Cash Flow, що дасть нам право бути її ведучими. Ця цікава гра обов’язково сподобається всім учням, не тільки як розважальна, а ще й як розвиваюча гра!!

Тож, готуйтесь до першої гри!!!

img_0959 img_0964 img_0970 img_1097

 

 

 

 

 

 

 

Учениця групи №19 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» Капелюш Анастасія.

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.