Учнівська молодь вшановує найкращих волонтерів міста

Відповідно до листа Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації від 05.09.2018 «Про участь у заході» та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про відзначення 100-річчя подій Української революції 19017 – 1921 років», учнівську молодь ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» було запрошено на урочистий захід «Окрилені Україною», який відбувся 11.09.2018 в комунальному закладі «Обласний центр патріотичного виховання».

Учні групи № 18, які навчаються за професією «ОКН. Адміністратор» (майстер в/н Рагімова О.Ю.), учні групи № 10, які навчаються за професією «Живописець. Флорист» (майстер в/н Кузьменко С.В.), учні групи № 11, які навчаються за професією «Декоратор вітрин. Флорист» (майстер в/н Гудзь А.Ю.) та учні групи № 07, які навчаються за професією «ОКН. Контролер-касир» (майстер Кішко К.В.) разом з соціальним педагогом Сєргєєвою О.А. були присутні на урочистому заході ініційованому Запорізьким фондом солдатський матерів, де нагороджували відзнаками, орденами та медалями найкращих волонтерів міста Запоріжжя.

З привітальним словом до гостей звернулася заступник начальника управління комунікацій з громадськістю департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю запорізької обласної державної адміністрації Горідько Марія В’ячеславівна та голова благодійного фонду «Солдатські матері» Печуріна Людмила Миколаївна.

Для усіх гостей виступали найкращі колективи Запоріжжя. Розпочали свято «Зразковий художній колектив» вокальний гурт «Березіль» Запорізького Січового колегіуму піснею «Алілуя». Свій чарівний виступ подарували переможниці обласного конкурсу патріотичної творчості «Спадщина» колектив ЗДМУ «Вокальна тріада». А також бурхливими оплесками були зустрінуті інструментальний колектив військової частини 3029 «Гурт 3029», які подарували драйвовий настрій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соцальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.