Розкажемо Європі про себе

Шановні колеги, . вітаю всіх з початком нового учбового року та від  щирого серця бажаю вам насамперед, міцного здоров`я, мирного неба, натхнення, працьовитості та величезних успіхів в роботі.

Третього вересня у нашому училищі, в актовій залі було проведено перший урок  «Розкажемо Європі про себе». На уроці були присутні: представник Науково-методичного центру – Мухіна Людмила Іллівна, заступник директора училища з НВР – Паскарь Наталя  Юріївна, викладачі та майстри виробничого навчання, учні першого курсу та їх батьки.

Двадцять сім років тому, на політичній карті світу постала незалежна Українська держава. Це був справді епохальний прорив України до нового політичного буття, який започаткував новітню сторінку історії нашого народу. Україна прагне до Європи, маємо нагоду розповісти Європі про Україну. Отже й тема першого уроку «Розкажемо Європі про себе».

У супроводі презентації, присутні почули красномовні факти про Україну як частину Європи, зокрема її мову, культуру, історію, мистецтво, традиції,  про видатних українців.

Без сумніву Україна – Європейська держава, невід’ємна складова Європейської цивілізації. В Європі її думки, в Європі її серце, в Європі її місце.

Урок підготувала і провела бібліотекар Білогорохова Глина Федорівна, допомагали учениці II курсу, гр..18, за спеціальністю «ОКН. Адміністратор», Ковальчук Яна та Діброва Олександра.

 

 

 

 

 

 

 

Бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.