Екскурсія на робочі місця адміністратора

   Згідно робочої навчальної програми по професії: «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор», 12.09.2018 року, група № 18 разом з майстром виробничого навчання Рагімовою Ольгою Юріївною відвідали отель «Україна», що знаходиться у центрі міста Запоріжжя, біля будівлі обласної держадміністрації та ділового центру міста.

   В процесі екскурсії старший адміністратор отелю Балибердіна В.К. ознайомила групу з системою роботи адміністратора , провела по кімнатам отеля. Розповіла про те, що робоче місце адміністратора включає: комп’ютер, телефон, папка-зміни, папка з заявами та графік прийомів замовлень та бронювань номерів, книга-інструктаж, картка, де фіксуються час, кількість і перелік працівників, книга реєстрації клієнтів готелю. Заступник директора отелю Чікалова В.В. у конференц-залі більш розгорнуто пояснила учням як повинні працювати адміністратори в отелі, які вони мають обов’язки та якими навичками (організаційними та комунікативними) повинні обладати.

   На останок заступник директора  Чікалова В.В. запросила усіх бажаючих відвідувати у отелі тренінги з професії адміністратор, які проводяться у конференц-залі.

   В цілому екскурсія була дуже пізнавальна, цікава та сподобалась учням.

 

 

 

 

 

 

 

Майстер в/н.                                           Рагімова О. Ю.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.