МИЛОСЕРДЯ БЕЗ КОРДОНІВ

На виконання листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації відповідно до звернення Комітету волонтерів при Запорізькій облдержадміністрації від 30.08.2016 № 2778/01-17 «Про сприяння у проведенні благодійних акцій», педагогічний колектив та учнівська молодь Запорізького вищого професійного училища прийняли участь у обласних благодійних акціях «Шкільний рюкзак», «Ліки замість квітів» та «Подаруй надію ровеснику».

Для багатодітних сімей та дітей з обмеженими можливостями станиць (сел), розташованих на підконтрольній території Донецької та Луганської областей, було зібрано благодійну допомогу: одяг, взуття, канцтовари, іграшки, медикаменти, які було передано координатору проведення акцій Ярошенко Олені.

Рада учнівського самоврядування ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» ініціювала проведення благодійної акції «Подаруй надію ровеснику» з надання допомоги дітям, з числа переміщених осіб Донецької та Луганської областей, які навчаються у ДНЗ «ЗВПУ». Учні отримали канцтовари та щомісяця отримують премію, як за активну участь у житті групи, навчального закладу, так і грошові кошти з преміального фонду на предмети першої необхідності.

img_0798 odyahvzuttyaihrashky ryukzakykantstovaryknyhyliky

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.