Свято Хеллоуін

Перші згадки про Хеллоуін припадають ще на XVI століття, оскільки його прообраз — язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося зі смертю, потойбічним і надприродним, відзначалося ще кельтами. Потім Самайн стали відзначати в усіх країнах Британських островів. У XIX-XX століттях свято поступово відмирає, йому на зміну приходить більш сучасне свято — Хеллоуін, що традиційно вважається Днем усіх святих.

Запереказами, в ніч перед Хеллоуіном духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем всіх святих. А легенда згадує хитрого грішника Джека, якого не прийняли ні в пекло, ні в рай і він поневірявся на землі з пекельним вогнем в руках. Для того щоб полум’я не згасло, Джек використовував гарбуз, як ліхтар, який став згодом символом свята.

Уже другий рік поспіль група № 14 «Декоратори вітрин.Флорист.» використовують свої професійні навики в цьому святі . Цьогорічне свято не стало винятком для першого курсу 14 групи. З  28 по 30 жовтня учні:Бухтоярова Аліна, Циганій Катерина, Роженко Ірина, Бухтоярова Оксана, Кучеренко Дмитро та Вобільцева Олександра виконували декоративне оформлення вітринного скла та тематичнийрозпис обличчядітей в ТЦ «Космос Сіті», а саме в місці відпочинку молоді  «Роллердром» проводячи  профорієнтаційну роботу.

Більшість молоді з нетерпінням чекає 31 жовтня, щоб побешкетувати і розважитися. Наші ж учні мають змогу не лише відпочити цього дня ,а й показати свої професійні навики та розповісти одноліткам про наш чудовий навчальний заклад.

img_20161028_162705 img_20161028_163351 smk0vzjb32m crn2cslhvm4 hoxw_tqynx0 dzoeixwkewi voxcawuax3i vummmiely6k f8a-h0grffm 8i_-xjp3zrs imt-v33n_28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер в/н                Вікторія Вікторівна Бідна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.