ТИЖДЕНЬ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

ТИЖДЕНЬ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

 

Методична комісія класних керівників є структурним підрозділом училища та внутрішньо училищної системи керування виховним процесом.

Діяльність методичної комісії передбачає багатопланову та різноманітну за змістом і формами роботу з метою інтелектуального та емоційного розвитку молодого покоління, формування його ціннісних орієнтацій, соціальних, етичних і естетичних ідеалів, одержання необхідних знань і розвиток умінь, набуття першого досвіду творчої діяльності, соціального захисту учнів-сиріт, дітей-інвалідів та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Виховна робота в училищі тісно пов’язана з навчальним процесом і спрямована на формування особистості, яка усвідомлює свою належність до українського народу, зберігає і продовжує українські культурно-історичні традиції, шанобливо ставиться до рідних святинь, української мови, історії, а також спрямована на забезпечення професійної самореалізації особистості.

З метою узагальнення, впровадження перспективного педагогічного досвіду роботи, обміну класних керівників досвідом успішної педагогічної діяльності, з 10 травня по 13 травня 2016 року  було проведено тиждень Методичної комісії класних керівників.

10.05.2016 року – «З турботою про ветеранів». Адресна допомога учаснику війни за місцем проживання.

10.05.2016 року – Тематична фото виставка на стенді до Дня пам’яті жертв політичних репресій.

10.05.2016 року – Лінійка, присвячена Дню пам’яті жертв політичних репресій.

З 10.05.2016 по 13.05.2016 року – Тематичні класні години «Вшанування пам’яті жертв політичних репресій».

12.05.2016 рокуВідкритий виховний захід «Прагнення до свободи – вчора, патріотизм і нездоланність – сьогодні, гідна Україна – завтра».

13.05.2016 року – Тематичний захід «День пам’яті жертв політичних репресій».

Методична комісія стоїть на позиціях застосування у виховній роботі принципу демократизації, який передбачає рівноправність, але різнозобов’язаність учасників педагогічної взаємодії, їх взаємоповагу, що викликає у вихованців позитивну відкритість до сприймання громадянських цінностей: щирості, доброти, справедливості та доброзичливості.

4 1 =2 =3 2

 

 

 

 

 

 

 

Голова МК класних керівників Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.