«Агенти з постачання» – на виробничій практиці

Згідно навчального плану, учні групи за професією: «Агент з постачання» після отримання знань з теоретичного навчання за даною професією, виходять на виробничу практику на підприємства.

Працюють вони на  державних та приватних підприємствах міста Запоріжжя та області. Учні успішно проходять виробничу практику на таких великих торгівельних підприємствах, як ТОВ «Сільпо», ТОВ «Велика кішеня», ТОВ «АТБ» та інших.

Під час проходження виробничої практики, учні використовують знання, вміння та навички, які вони придбали на уроках теоретичного та виробничого навчання в стінах ДНЗ «ЗВПУ». Вони виконують обов’язки  продавця – консультанта, агента по закупівлі товару, також оформлюють торгівельні вітрини різних товарів.

Керівництво торгових підприємств висловлюють подяку навчальному закладу ДНЗ «ЗВПУ» за високий рівень набутих знань, вмінь та навичок за професією: «Агент з постачання, за якісну підготовку майбутніх працівників робітничої професії. Після закінчення навчання, багатьох учнів запрошують на постійну роботу за місцем проходження виробничої практики.

 

a3 a4 a1 a2

 

 

 

 

 

 

 

Майстер в/н:                  Кривко Н.П.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.