Квест “Бухгалтерська одіссея”

17 листопада в рамках тижня професійної майстерності за професією «Обліковець», з групою №06 був проведений квест під назвою “Бухгалтерська одіссея”. Захід було підготовлено і проведено викладачем Паржницькою Дар’ єю Петрівною.

          У змаганні брали участь 11 учнів групи, які сформували свою команду, дали їй назву та придумали девіз. Всі етапи квесту проводилися виключно з завданнями професійної спрямованості, під час яких учні продемонстрували не лише високий рівень знань, а й інші міжпредметні вміння та навички. Виконуючи різні завдання, учасники продемонстрували кмітливість, спритність і хорошу фізичну підготовку.

          Протягом гри команда повинна була відшукати 3 чек-поінта, на яких їх чекали певні завдання. Маршрут до кожного наступного чек-поінту являв собою завдання шифратор із зазначенням локальної точки прибуття. Пройшовши всі етапи квесту і знайшовши останню точку локації учні отримали не тільки повторення отриманих знань і заряд позитивними емоціями, а також солодкий приз, яким із задоволенням відразу поласували.

bxsl58zgw64 kkftg5m1fza ldl9tlpctgs p_zzdmswiig aap6gkytdh4 pm8n0-6kx8c

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спецдисциплін Паржницька Дар’я Петрівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.