Останній, але яскравий «штрих» незабутнього Тижня професійної майстерності професії «Живописець»!

Останнім, але яскравим  вітаннячком Тижня професійної майстерності  професії «Живописець», який закінчився сьогодні, було відкриття виставки творчих робіт учнів, групи № 10, професії «Живописець. Флорист.», з предмету « Основи композиції», викладача:  Прокоф’євої Анжели Миколаївни. 

Виставка творчих робіт, виконаних  в техніках : «Холодний батик» та «Вітражний розпис», яка експонується у виставковій залі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», відбулася у п’ятницю, 18.11.2016 р.

Учні групи № 10, професії «Живописець. Флорист.», ІІ курсу, які зараз здобувають інтегровану професію “Живописця. Флориста”, як завжди блискуче справилися із поставленим завданням! Тому, що на протязі усього прийшлого року вони вивчали предмети, які сприяли розвитку їх професійної майстерності, вишліфовували їх мистецькі якості, та почуття відповідальності за кінцевий результат виконаної справи!

Це такі предмети як: «Основи композиції і моделювання», «Живопис», «Малюнок», «Технологія виконання художніх робіт».

Досвід якісного виконання робіт, під турботливим наглядом викладача, є безцінним для виховання майбутнього фахівця художнього діла!

Творчі винаходи молодих митців, виконаних  у дуже модних зараз техніках, прийшлися до душі усім глядачам виставкової зали!

Приємно і молодим аматорам у мистецтві, і їх педагогу усвідомлювати, що ті зусилля, які були направлені на здобуття високого результату, направленого на отримання гарної, якісної роботи, виявилися не марними! А роботи, виконані у техніках «Батик» і «Вітражний розпис», знайшли своїх шанувальників і прихильників!

До цього прагнемо! Для цього і працюємо!

 

img_0633 img_0634 img_0635 img_0636 img_0637 img_0639 img_0641 img_0642

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З повагою і із побажанням творчої наснаги до усіх , хто завітав на гостини до нашого сайту, голова методичної комісії професій художнього напряму: Прокоф’єва Анжела Миколаївна.

18.11.2016 р.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.