Виховна година «Толерантність»

16 листопада Міжнародний день толерантності і тому 18 листопада у групах №18 та №19 по професії «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» майстрами виробничого навчання Копилець Юлією Юріївною та Паскарь Наталією Юріївною  була проведена виховна година на тему: «Толерантність.»

Не всім, може бути, знайоме це слово. І на перший погляд, звучить воно абсолютно незрозуміло. Але сенс, який воно несе, дуже важливий для існування і розвитку людського суспільства. Сучасна культурна людина – це не тільки освічена людина, але людина, що володіє почуттям самоповаги, яку шанують оточуючі. Толерантність вважається ознакою високого духовного та інтелектуального розвитку індивідуума, групи, суспільства в цілому.

Майстри розповіли учням, що означає слово толерантність? Як це слово визначається на різних мовах земної кулі? А на прикінці виховної години учні робили дерево толерантності. (Учні на листочках паперу у формі листочка якогось дерева пишуть, що треба зробити, щоб училище стало “Простором толерантності”, листочки наклеювали на символічний малюнок дерева без листя, він вивішується у класі.)

Наша группа – це маленька родина. І хочеться, щоб в цій родині завжди панували доброта, повага, взаєморозуміння, не було б ні лайки, ні сварок.

47fm0lk5fce j_u8lzomscy 6mc-v3ofrcm zha51jjbdum qai5dafpagq

 

 

 

 

 

 

 

Майстри виробничого навчання                                Копилець Юлія Юріївна

Паскарь Наталя Юріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.