Корисний і цікавий досвід.

12.10.2017 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» відбувся педагогічний практикум для майстрів виробничого навчання ПТНЗ області, слухачів курсів підвищення кваліфікації КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР.

З привітаннями учасникам заходу виступив директор училища Кондратьєв І.І., який побажав колегам профосвітянам натхненої і корисної праці.

З цікавою інформацією про напрямки, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників в ДНЗ «ЗВПУ» виступила заступник директора з НВР Граур І.В., яка з особливим теплом розказала про творчу, ініціативну діяльність викладачів і майстрів, шо працюють з учнями професій художнього напряму.

З іноваційною діяльністю училища в напрямку впровадження сучасних ІТ технологій, хмарних сервісів в навчально-виробничий процес ознайомила гостей заступник директора з НМР Кулинич О.А.

А після екскурсії по навчальному закладу, гостей запросили відвідати урок виробничого навчання молодого та талановитого майстра виробничого навчання з професії «Декоратор вітрин. Флорист» Гудзь Аліни Юріївни. Цікаві історичні факти, практичні вказівки, технологічні особливості виконання декоративних робіт в техніці Декупаж, доведені за допомогою мультимедійного обладнання, якісної презентації, відеоуроку, були сприйняті як учнями групи 14, так і присутніми гостями із задоволенням, виявилися дійсно корисними. А далі відбувся майстер-клас із оформлення дерев’яних медальйонів в техніці Декупаж. Ось тут і проявилися творчі риси майстрів виробничого навчання, слухачів педпрактикуму. Під керівництвом і за допомогою голови методичної комісії професій художнього напряму Прокофєєєвої А.М., одноманітні дерев’яні фігурки в руках гостей заходу, на очах перетворювалися на яскраві, неповторні витвори декоративно-ужиткового мистецтва. Натхнено працювали і учні, яким допомагала майстер виробничого навчання Гудзь А.Ю., на плечі якої припала відповідальна місія навчити працювати в техніці Декупаж не лише учнів профільної групи, а й шановних гостей.

Задоволеними залишилися всі. Старший викладач кафедри андрагогіки КЗ «ЗОІППО» ЗОР Попкова Е. І. висловила подяку адміністрації і педагогічним працівникам за якісну організацію педагогічного практикуму.

Ми завжди раді гостям і готові ділитися з ними дійсно корисним і цікавим досвідом, бо у нас єдина мета – підготовка молоді, здатної власною працею перетворити нашу Україну на міцну, стабільну європейську країну.

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НМР Кулинич О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.