Зустріч з провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

8 грудня рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насильства» пройшла зустріч з провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зенько Романом Юрійовичем.

Головна мета зустрічі були питання профілактики правопорушень, надання психологічної та соціальної допомоги молоді.

Роман Юрійович зупинився на питаннях правового захисту та безоплатної правової допомоги, надання соціально-інформаційної підтримки, консультаційних послуг членам сімей учасників АТО та допомоги для вимушено переміщених осіб.

Протягом зустрічі учні дізналися про послуги які надає Запорізький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

Психологічні послуги: проведення сімейного та індивідуального консультування, з метою покращення мікроклімату сім’ї, збереження психологічного здоров’я членів сім’ї, набуття впевненості в своїх силах, адаптації до середовища, поліпшення взаємин з оточуючими, обговорення наявних проблем з членами сім’ї та надання рекомендацій щодо їх вирішення, формування навичок подолання труднощів та конфліктів з оточенням; формування стереотипів позитивної поведінки, проведення групових занять, спрямованих на вирішення проблем особистості. 

Соціально-педагогічні послуги: проведення групових та індивідуальних занять з батьками (законними представниками) з питань догляду, розвитку та виховання дітей; проведення групових занять щодо формування безпечної поведінки та позитивного соціального спілкування; сприяння в отриманні послуг з професійної перепідготовки, професійного навчання членів сім’ї.

Соціально-медичні послуги: представлення інтересів осіб в організаціях, які надають медичні послуги, щодо діагностики, лікування тощо; направлення для огляду до певних лікарів-фахівців; соціальний супровід клієнтів замісної терапії.

Соціально-економічні послуги: виявлення матеріальних потреб отримувача послуг, залучення фахівців для задоволення виявлених потреб – направлення до інших закладів/установ та організацій для отримання соціально-економічної допомоги; пошук додаткових ресурсів для покращення якості життя отримувачів послуг; допомога в забезпеченні або отриманні матеріальних виплат, які мають на це право.

Юридичні послуги: здійснення захисту прав та інтересів отримувачів послуг, сприяння застосуванню державного примусу і реалізації юридичної відповідальності осіб, що вдаються до протиправних дій щодо цієї особи; допомога у оформленні та відновленні документів; захист прав та інтересів особи; консультування щодо прав громадян на отримання соціальних послуг в державних, комунальних та недержавних установах; надання допомоги у оформленні правових документів (скарг, заяви тощо).

Інформаційні послуги: надання інформації про державні заклади/установи та громадські організації, що надають необхідні для отримувача послуги.

В індивідуальній бесіді учні з числа дітей-сиріт, напівсиріт мали змогу отримати індивідуальні та індивідуально-групові консультації та пройти анкетування.

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна разом з провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Зенько Романом Юрійовичем намітили план профілактичних заходів на 2 півріччя 2016-2017 навчального року для узгодження адміністрацією ДНЗ «ЗВПУ».

1 2 3 img_1536 img_1539 img_1540 img_1545 img_1546

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.