Фестиваль «Казкові Передзвони»

У палаці культури “Орбіта”, 10.12.2016 року, пройшов фінал щорічного Міжнародного благодійного фестивалю талантів “Казкові Передзвони”, на який з’їхалися юні таланти з усіх куточків України і навіть з Америки. Ця подія не пройшла поза уваги учнів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище».

Глядачами свята стали як маленькі, так і дорослі запорожці і гості міста, для яких, крім концерту талантів, також провели безкоштовні майстер-класи з розпису тканини, гіпсових і дерев’яних новорічних іграшок-прикрас, екстремальні та безпечні ігри, подарунки за фото з гігантським горобцем. Найменших гостей свята розважали і вчили  веселі аніматори. Змагалися в конкурсному концерті майже сотня хлопців та дівчат – експертному журі і глядачам вони представили свої вокальні, інструментальні, хореографічні та театральні номери.

Вже традиційно ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» виступило партнером фестивалю «Казкові передзвони». Для всіх учасників та гостей фестивалю було проведено цікаві та різноманітні майстер-класи, а саме з розпису тканини у техніці холодний батик, підготовлений та проведений майстром виробничого навчання Кібальник Юлією Олегівною та ученицею групи №15  (Живописець. Флорист) Івановою Олександрою . А також майстер-клас з розпису на дерев’яних зрізах за новорічною тематикою, підготовлений та проведений керівником гуртка Качайло Людмилою Миколаївною та учнями групи №13 (Декоратор вітрин) Кияновим Олександром, Ременюк Анною та Масловою Наталією, групи №14 (Декоратор вітрин. Флорист) Вороною Анастасією, групи №19 (ОКН. Адміністратор) Гришко Аліною, Бутенко Яною, Іваніків Дар’єю.

У конкурсній концертній програмі  в вокально-інструментальному жанрі виступила учениця групи № 11 (Декоратор вітрин. Флорист) Шматок  Єлизавета з чудовою чуйною композицією «Країна мрій», за що журі присудило ій друге призове місце.  Учениці групи № 10 (Живописець. Флорист) Анісімова Катерина, групи № 19 (ОКН. Адміністратор)  Бутенко Яна  та керівник гуртка Качайло Л.М.  разом з іншими учасниками сурдо-хору виконали композицію «Два кольори».  Всі учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ»  були не просто глядачами фестивалю, а й активними учасниками конкурсів та  всієї розважальної програми свята.

Виражаємо подяку всім організаторам, учасникам та гостям свята за чудовий настрій і незабутні враження та  емоції.

dscn9829 dscn9900 dscn9914 dscn0016 dscn0048 kp4 kp5 kp6 kp7 kp11 kp12 kp14 kp16 dscn9924 dscn0041

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна, майстер виробничого навчання Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.