Креативні рекламісти!

Сучасна освіта потребує педагога, що творчо мислить, вміє прогнозувати свій кінцевий результат, володіє новітніми методами і технологіями навчання. Тому однією з центральних на сучасному етапі є проблема професіоналізму викладачів.

Справжній професіонал повинен постійно розвиватися, опановувати новітні технології, активно впроваджувати їх у власну педагогічну діяльність. Однією  із популярних освітніх технологій сьогодення є проектна діяльність.

Традиційно викладач  спецдисципліни «Основи рекламного маркетингу і дизайну»  Войтюк Тетяна Миколаївна  проводить захист творчих проектів учнів.

Так, 14 грудня 2016  учні групи № 18 «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор»  ДНЗ ЗВПУ  представили та захистили рекламні каталоги  фірм.

У рамках проекту потрібно було створити логотип (поєднати шрифт з готовим зображенням), візитку, чорно-білу рекламу для газети та кольорову для журналу (рекламу потрібно було вмонтувати в газетну і журнальну сторінки), розробити рекламний каталог продукції фірми.  Для виконання завдань юні рекламисти мали не тільки проявити фантазію, а й опанувати програми Photoshop, CorelDraw.

Учнівські проекти мають оригінальний характер і свідчать про високий ступінь професійної підготовки. У процесі захисту проектів майбутні рекламісти переконливо викладали результати своєї роботи, змістовно відповідали на питання.

Підсумовуючи, зазначимо, що реалізація проектної технології навчання створює умови для автономної, індивідуально-кооперативної, спільної самостійної діяльності студентів, сприяючи формуванню в майбутніх фахівців риторичної культури, особистісному, комунікативному саморозвитку.

katalog 20161205_103625 20161205_103649 20161205_103909 kataloh

 

 

 

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.