Творчість народжує майстерність

Виставка — публічна демонстрація досягнень у галузі науки, культури, мистецтва та інших галузях суспільного життя. Поняття може позначати як сам захід, так і місце проведення цього заходу.

Виставка дає відповіді на ціле коло запитань і демонструє, що в кожного з представлених авторів сформувалося своє бачення світу, свій досвід і свій талант. Виразна форма, яскраві кольори в роботах, м’яке світло картин  створюють своєрідне підґрунтя для осмислення та трансформації творчого мислення їхніх нащадків.

В рамках тижня професійної майстерності в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» пройшла виставка творчих робіт учнів групи № 10 та № 15 за професією «Живописець. Флорист» за темами програми «Виготовлення виробів в техниці  Батік», «Виконання імітації вітражної композиції» та  роботи виконані в техниці «Левкас». Творчі роботи учнів підготували та оформили майстри виробничого навчання Мартинюк Анастасія Олексіївна, Кібальник Юлія Олегівна та викладач спеціальних предметів Прокоф’єва Анжела Миколаївна. У виставці прийняли участь учні: Анісімова Катерина, Білінська Ольга, Єрьоміна Анна, Ляпіна Олена, Попова Аріна, Сідільова Орина, Сорохтей Анастасія ,Теряник Дар’я, Цибульська Вікторія, Волокітіна Анастасія ,Чаленко Ангеліна, Чухаленко Анфіса які працювали в різних жанрах та техніках виконання. Роботи учнів вражають своєю майстерністю виконання, глибоким змістом, приваблюють око, запрошують до перегляду.

Різноманіття робіт та креативність вразила всіх відвідувачів. Перегляд робіт подарував всім творчій настрій.

img_4264 img_4265 img_4272 img_4276 img_4281 img_4283 img_4285 img_4296

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР                                                          Граур  І.В.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.