Торгівля людьми заборонена і карається законом України за статтею 149 кримінального кодексу.

Важливим аспектом діяльності навчальних закладів освіти щодо запобігання протидії торгівлі людьми є виховна робота. Проблема торгівлі людьми дуже близько стоїть до таких проблем, як наркоманія та підліткова безпритульність. Тому надзвичайно важливо для педагогічного колективу приділяти увагу їх профілактиці в молодіжному середовищі, володіти інформацією про характер молодіжних угруповань, психологічний стан у сім’ях та учнівських колективах. Серйозну увагу слід звернути на вирішення проблеми організації поза навчальної діяльності закладів освіти, забезпечення змістовного і цікавого дозвілля молоді.

 

Саме тому під егідою Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації  разом з громадською правозахисною організацією «Егіда – Запоріжжя» в межах реалізації проекту «Протидія торгівлі людьми та молоддю в Україні»  11 листопада 2016 року  пройшло навчання учасників проекту вихователя Рижих Ольги Вікторівни та заступника голови Ради самоврядування гуртожитку Картамишевої Євгенії, учениці групи № 18, за професією «Оператор комп∙ютерного набору. Адміністратор».

 

Ефективність у сфері попередження, ідентифікації та пере направлення постраждалих від торгівлі людьми може бути досягнена лише при умові тісної співпраці державних структур, міжнародних організацій, недержавних організацій у впровадженні національної програми з протидії торгівлі людьми.

Висловлюємо подяку організаторам Проекту та сподіваємось  на подальшу співпрацю.

img_20161113_203001 img_9475 img_9470

 

 

 

 

Заступник директора з НВР Хімченко Наталія Юріївна, вихователь гуртожитку Рижих Ольга Вікторівна, учениця ДНЗ «Запорізьке ВПУ» Картамишева Євгенія.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.