Таланти і шанувальники.

Похмурий ранок 15 листопада 2016 року нічим примітним з поміж таких же осінніх ранків не виділявся. Важкі хмари зрідка кидали крапельки холодного дощу та мокрого снігу, змушуючи перехожих щільніше укутуватися в теплі шарфи. Ніщо не віщувало чогось теплого, приємного і тим учням, педагогічним працівникам, які йшли сьогодні на уроки в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище». Але життя іноді сповнене приємних сюрпризів.

Традиційна лінійка, яка збирає всіх учнів, майстрів, викладачів кожного вівторка о 8-й ранку в фойє ДНЗ «ЗВПУ», розпочалася з привітання переможців і призерів багатьох конкурсів, які відбулися в рамках Тижня професійної майстерності з професії Оператор комп’ютерного набору минулого тижня. Голова методичної комісії Войтюк Тетяна Миколаївна привітала всіх учасників, вручила грамоти, анонсувала преміювання найактивніших учнів. Модератор Інтернет конкурсу «Фабрика Інтерактивних ідей», учениця групи 18 Руденко Марина також привітала учасників конкурсу і вручила грамоти переможцям.

Методист училища Кулинич Олена Анатоліївна ознайомила всіх присутніх з планом проведення Місячника безпеки, який розпочався в училищі. Широкий спектр запланованих тематичних заходів і конкурсів передбачає максимальне охоплення всіх учасників навчально-виховного процесу. Мета Місячника безпеки – змусити звернути увагу кожного на важливість проблеми збереження життя, забезпечити пропаганду здорового способу життя, ознайомити з основними правилами поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Виступ голови методичної комісії професій художнього напряму Прокоф’євої А. М. був приурочений анонсуванню конкурсів і заходів, запланованих в рамках Тижня професійної майстерності з професії «Живописець. Флорист», який розпочався  14 листопада.

А далі, вже на уроках, відбулося подвійне свято – відкриті уроки талановитих педагогів, митців, – Прокоф’євої Анжели Миколаївни і Прокоф’єва Євгена Олександровича.

Урок з предмета «Технологія декоративно-оформлювальних робіт» для учнів групи №13 «Декоратор вітрин» на тему «Виготовлення предметів за допомогою техніки «Декупаж»» продемонструвала Прокофєєєва А.М. Методична мета – удосконалення методики проведення інтерактивних уроків, повністю була реалізована. Витончене мереживо з майстерно підібраних прийомів і методів, як традиційних так і інтерактивних, дозволило відчути всім присутнім неймовірну привабливість і доступність матеріалу, викликало справжнє захоплення технікою «Декупаж». Але за цією удаваною легкістю – титанічний труд майстра своєї справи, дійсно талановитого викладача і митця. Ці особливості уроку зазначили присутні: методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Тимченко Н.І., заступник директора з НВР Граур І.В., методист училища Кулинич О.А.

Круговерть подій цього дня привела і до справжнього майстра своєї справи, талановитого художника, викладача Прокоф’єва Євгена Олександровича. Відкритий урок з теми «Акварельний живопис. Техніка Алла-прима» для учнів першого курсу з професії «Живописець. Флорист» дозволив представникам адміністрації, викладачам, гостям зануритися в дивовижний світ натхнення і творчості. Виконані в неповторній манері швидкого живописного письма «Алла-прима» пейзажі на тему «Осіннє Запоріжжя» викладача і учнів, застосовані методи інтерактивного розширення світогляду майбутніх творців, відео майстер-класу з виконання роботи в техніці «Алла-прима» створили незабутню атмосферу.

Ми вдячні за свято душі, на яке перетворили цей похмурий осінній день справжні майстри своєї справи, талановиті педагоги, митці. Впевнені, що теплі враження від сьогоднішнього насиченого подіями дня надовго збережуть і наші учні.

dsc_0709 dsc_0719 dsc_0756 dsc_0764 dsc_0780

 

 

dsc_0682

 

 

 

 

 

Методист Кулинич О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.