Перегляд плакатів у групі №10 за професією “Живописець. Флорист”

Тема плакатів була вибрана не випадково. Учні підібрали тематики, які турбують наше суспільство й особливо молодь то, як далі буде виглядати майбутнє нашої держави в екологічному плані, соціально-політичному. Так само тема безпеки на виробництві та в побуті також з’явилася насущною. Ці плакати продемонстрували якість навчання учнів на таких предметах як «Шрифти», «Композиція», «Кольорознавство», «Малюнок» і «Живопис». В рамках цієї виставки були представлені тематичні плакати літературного напряму, які показали, що учні художнього відділення захоплюються історією і літературою сучасних письменників і зарубіжних видавців. Вийшли дуже цікаві, практично професійні пропозиції по розробці та оформленню книги. Під керівництвом своїх викладачів Прокоф’єва Євгена Олександровича та Прокоф’євої Анжели Миколаївни учні групи № 10за професією «Живописець Флорист» змогли продемонструвати високу підготовку як майбутні професіонали в дизайнерській поліграфічній майстерності, що обов’язково стане в нагоді їм надалі при роботі на виробництві, надасть можливість бути креативними фахівцями в своїй професії. Професія художника дуже багатогранна і розвиває глибоке мислення в різних областях і напрямках, таких як образотворче мистецтво і дизайнерське ремесло.

Ця виставка так само показала здатність учнів правильно вибирати теми, не комплексувати у виконанні, що показує правильну роботу викладача, класного керівника і майстра, які спільними зусиллями з групою домаглися таких результатів.

Ми вважаємо, що запропоновані для перегляду плакати будуть гідно оцінені глядачами.

dsc_0142 dsc_0143 dsc_0144 dsc_0145 dsc_0146 dsc_0147 dsc_0148 dsc_0149 dsc_0150 dsc_0151 dsc_0152 dsc_0153 dsc_0154 dsc_0155 dsc_0156 dsc_0157
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З повагою, викладач спец-дисциплін з образотворчого мистецтва Державного Навчального Закладу «Запорізьке Вище Професійне Училище» Прокоф’єв Євген Олександрович.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.