«МИ ВИБИРАЄМО ТОЛЕРАНТНІСТЬ»

Щорічно 16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності. З’явилася ця дата в 1995 році за ініціативою ЮНЕСКО, в результаті прийняття Декларації принципів терпимості. Йдеться, перш за все, про взаємоповагу різних світових культур, релігій і традицій, а також про терпимість до способів прояву власної індивідуальності кожної окремої людини. Поважати особливості свого народу і терпимо ставиться до обрядів і самобутності всього людства – до цього закликає ООН.

Найважливіше завдання формування особистості – це моральне виховання людини. Моральність завжди стоїть попереду і веде за собою інтелект.

З метою формування в учнів уявлення про толерантність (виникнення поняття, значення слова, прийомів розвитку цієї якості); толерантного мислення, поваги до своїх прав і прав інших людей; виховання почуття поваги до звичаїв, традицій і культури різних народів, в гуртожитку Запорізького вищого професійного училища було проведено виховний захід «Ми обираємо толерантність».

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна показала учням мультимедійну презентацію на тему «Толерантність» і відео ролик «Ми різні, але ми разом». Надана можливість учням поміркувати на цю тему, дозволила їм краще зрозуміти, в чому відмінність толерантності від байдужості, які повинні бути межі толерантності, до чого може привести нетолерантна поведінка.

Хлопці та дівчата заповнили анкети «Толерантність в освіті».

Тепер слово «толерантність» для них – це не просто порожній звук, а норма життя, прийняття того, що всі люди різні і кожен гідний поваги!

Закінчила соціальний педагог виховний захід такими словами:

«Очень важно в нашем мире,

В век прогресса, скоростей,

Быть добрее, и терпимей,

И открытым для людей.

Меньше зла, добро творите,

Без него никак нельзя.

Доброту в сердца впустите,

Всех вас с праздником, друзья».

tolerantnist 3 4 5 img_1183 img_1188 img_1190 img_1191 img_1193

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.