Впевненість в собі дарує творчі здобутки!

В рамках тижня професійної майстерності в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище»  17 листопада пройшла виставка творчих робіт учнів групи № 15 за професією «Живописець. Флорист» 1 курсу з предмету «Виробниче навчання».  Виставлені живописні роботи за темою з програми «Пейзаж» та «Стилізований натюрморт», графічні ілюстрації та архітектурні замальовки. Творчі роботи учнів підготувала та оформила майстер виробничого навчання Кібальник Юлія Олегівна.

Живописні роботи учнів вражають своєю майстерністю виконання, приваблюють яскравими фарбами. Графічні роботи зацікавили своїм глибоким змістом. Різноманіття робіт та креативність вразила всіх відвідувачів.

Справедлива висока оцінка робіт мастром виробничого навчання та всіх відвудувачів виставки надала учнім впевненності  та надихнула розвивати свою творчу майстерність, індивідуальний стиль, креативність та надалі розвивати свої уміння і навички.

Перегляд творчих робіт подарував всім відвудувачам виставки естетичне задоволення та позитивні емоції.

dsc_0910 dsc_0911 dsc_0912 dsc_0913 dsc_0915 dsc_0916 dsc_0917 dsc_0924 dsc_0925 dsc_0926

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання:                                      Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.