Знову осінь, знову конкурс «Осіннє натхнення»!

Останні деньки осені подарували художникам і гостям ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» конкурс «Осіннє натхнення».

Кожну осінь, ось уже який рік поспіль, у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»,  проходить творчий живописний конкурс  «Осіннє натхнення», де усі бажаючі, творчі особистості,  мають змогу розкрити свій дар живописця, навіть несподівано не тільки для оточуючих, але і для самого себе!

Директор  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  Кондратьєв Ігор Іванович завжди вітає проведення подібних акцій у нашому навчальному закладі тому, що вони сприяють творчому росту молодої  особистості, виховують у молоді почуття відповідальності до виконаної справи та любов до професії.

Заступник директора з навчально-виробничого процесу Граур Ірина Вячеславівна, заступник директора з виховної роботи Хімченко Наталія Юріївна та  методист Кулинич   Олена Анатоліївна, голова методичної комісії професій художнього напряму Прокоф’єва Анжела Миколаївна, викладач спецдисциплін Прокоф’єв Євген Олександрович гостинно привітали гостей конкурсу

Цьогорічний живописний конкурс «Осіннє натхнення», як завжди,  проходить у рамках Тижня професійної майстерності професії «Живописець».

Прокоф’єв Євген Олександрович, як організатор і ідейний натхненник  конкурсу, завжди старанно підходить до постановки  конкурсного натюрморту. Осінні дари дозволяють складати неповторні композиції для створіння витворів мистецтва, тому і писати яскраві натюрморти, а їх було три, хотілося не тільки конкурсантам, але і глядачам!

Після привітання та жеребкування почали творче змагання!

В цьому році брали участь 29 конкурсантів.  Змагатися приїхали молоді дарування не тільки із шкіл міста Запоріжжя, але і із Вільнянська, Кам’янка-Дніпровська.  Напруження відчувалося навіть у повітрі. Чотири години «лунала» тиша, тільки чути було шурхіт пензлів.

І ось, настав самий хвилюючий час-вибір переможців! Як завжди було важко вибрати претендентів.  Диплом І ступеня здобули учні ДНЗ «Запорізке ВПУ» Каракай Катерина гр.№15, професії «Живописець. Флорист», Рязанцева Валерія. Диплом ІІ ступеня здобули : Бурий Ігор ЗОШ  № 61 і Зеленюкова Олександра   гімназія № 50, Диплом ІІІ ступеня здобули:Каменева Ксенія ДНЗ «Запорізьке ВПУ» гр.№15, з  професії «Живописець. Флорист», Соловйов Владислав  колегіум «Елінт».

Подробиці конкурсу читайте у звіті про неділю проф.. майстерності «Живописців».

dsc_0826 dsc_0795 dsc_0858 dsc_0794 dsc_0886 dsc_0901

 

 

 

 

 

 

 

16.11.2016

Голова методичної комісії професій художнього напряму  Прокоф’єва А. М.

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.