Поетапна атестація за професією «Декоратор вітрин. Флорист.»

Головне завдання декоратора вітрин – звернути увагу на вітрину, бажано на рівні підсвідомості, окрім волі покупця. Це основне із завдань даної професії .

   Підтверджуючи розряд,кожен учень повинен знати сучасні форми та методи показу товарів, способи технічного оформлення та створення товарної, художньо – декоративної експозиції; сучасні напрями в оформленні вітрин; принципи відбору товару для показу в вітринах, їх конструктивні споживчі та естетичні знаки; засоби світової реклами; принципи застосування планування газосвітової реклами; рекламну цінність окремих частин вітрини; принципи використання в експозиції товару фотозображення; вимоги до розроблення та порядок затвердження торгових знаків» як атрибутів інтелектуальної власності підприємства; техніку створення декоративного зображення малюнку і шрифту; норми освітленості вітрин; засоби запобігання та усунення замерзання, запотівання та дзеркального відношення вітринного скла; порядок розробки рекламних проектів.

   26 червня 2017 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» у групі № 14 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» пройшов захист пробних кваліфікаційних робіт. Учні продемонстрували свої знання та вміння на відповідальність 4 розряду за професією «Декоратор вітрин.»

   Всі завдання були зроблені на достатньому рівні. Слід відмітити високий рівень підготовки таких учнів, як Бухтоярова Аліна ,Циганій Катерина, Роженко Ірина,Вобільцева Олександра,Бухтоярова Оксана,та Вовк Олександра.

   Наприкінці були підведені підсумки роботи, оголосили оцінки та привітали учнів із отриманням професії  «Декоратор вітрин» 4 розряду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання                               Бідна Вікторія Вікторівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.