Поетапна атестація за професією «Оператор комп’ютерного набору»

23 червня 2017 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» проводилась поетапна кваліфікаційна атестація серед учнів групи № 19 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» на присвоєння кваліфікації «Оператор комп’ютерного набор І-ї категорії».

Викладачем спецдисциплін Войтюк Тетяною Миколаївною  для проведення поетапної атестації були розроблені тестові завдання, які містили в собі питання з таких предметів як «Охорона праці», «Основи технічного редагування та оформлення тексту», «Комп’ютерні системи та мережі» а майстром виробничого навчання Паскарь Наталією Юріївною були розроблені завдання для практичних робіт.

Всі учні впорались з завданням на достатньому рівні. Однак, слід відмітити високий рівень теоретичної та практичної підготовки наступних учнів групи

№ 19 Гришко Аліну, Іваніків Дарію, Прокопович Віктора, Капелюш Анастасію, Белікову Катерину, Фуркалову Катерину.

Наприкінці викладач спецдисциплін Войтюк Тетяна  Миколаївна   та майстер в/н Паскарь Наталя Юріївна підвели підсумки роботи, оголосили оцінки та привітали учнів із закінченнят І курсу та початком літніх канікул.

 

 

 

 

Майстер в\н                    Паскарь Наталя Юріївна

Викладач спецдисциплін     Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.