Поетапна атестація за професією «Агент з постачання»

26 червня 2017 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» відбулась поетапна атестація учнів групи № 08, які навчались за професією «Агент з постачання».

Для проведення поетапної атестації, майстром виробничого навчання за професією «Агент з постачання» Кривко Ніною Петрівною, були розроблені практичні завдання. Теоретична частина поетапної атестації проходила з використанням технологій Web 2.0, а саме програми MyTestX, за допомогою якої учні відповідали на тестові завдання з предметів «Технологія торгівлі», «Організація товарознавства», «Інформаційні системи та технології в комерційній діяльності», які розробила викладач спец.дисциплін Стрілець Наталія Валеріївна.

Всі учні впорались з завданням на достатньому рівні. Однак, слід відмітити високий рівень практичної та теоретичної підготовки наступних учнів групи № 08: Бражнікової Валерії, Пєхової Анастасії, Тімохіної Мар’ям та Гільова Олега.

На завершення викладачем Стрілець Наталією Валеріївною та майстром виробничого навчання Кривко Ніною Петрівною були підведені підсумки та оголошені оцінки.

Більшість учнів були задоволені отриманими результатами і усвідомили, що набуття і, особливо, можливість застосування отриманих знань – це запорука успіху в подальшій професійній діяльності.

 

 

 

 

 

Викладач спец.дисциплін Стрілець Наталія Валеріївна

 Майстер виробничого навчання Кривко Ніна Петрівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.