Наша мова така чудова

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”
Панас Мирний

19.10.2916р. у ДНЗ «Запорізьке ВПУ» було проведено бібліотечний урок «Наша мова така чудова», який підготувала бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна.  Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації.

Учні гр.15 за напрямом «Живописець.Флорист.» приймали  активну учать у проведенні уроку. Висловлювали свої думки щодо значення вживання рідної мови у повсякденному спілкуванні. Згадували про українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Прослухали вірші, присвячені українській мові. Кожен учень підтримав думку, що любити, шанувати і плекати рідну мову — святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави.

dscn1839 dscn1827 dscn1835 dscn1824

 

 

 

 

 

 

 

Бібліотекар   Білогорохова Г.Ф.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.