Підведені підсумки.

26.06.2017 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» відбулося підсумкове засідання педагогічної ради, на якій навчально-методичні підрозділи училища звітували про роботу, проведену у 2016-2017 навчальному році.

Змістовні, конкретні виступи голів методичних комісій училища Войтюк Т.М., Височиненко Н.В., Стрілець Н.В., Прокоф’євої А.М., методиста Кулинич О.А., заступника директора з НВР Граур І.В., директора Кондратьєва І.В. дозволили підбити підсумки не лише в роботі за поточний навчальний рік, а й зробити висновки про результати роботи колективу над єдиною методичною темою «Запровадження у навчально-виробничий процес педагогіки толерантності, як запоруки побудови демократичного, стабільного, заможного громадського суспільства», чітко визначити пріоритетні напрямки розвитку нашого навчального закладу.

Яскравими і приємними для багатьох членів педагогічного колективу стали хвилини, коли було оголошено наказ від 19.06.2017 № 162 «Про підсумки проведення «Конкурсу-виставки на краще комплексне методичне забезпечення», згідно якого було затверджено протокол рішення журі конкурсу і визначені переможці і призери.

Переможцями стали:

В номінації «Краще комплексне методичне забезпечення предмету» викладачі:

І місце – Височиненко Н.В.; Войтюк Т.М. (111,5 балів);

ІІ місце – Паржницька Д.П.; Стрілець Н.В. (107,5 балів);

ІІІ місце – Прокоф’єва А.М. (105,5 балів)

В номінації «Краще комплексне методичне забезпечення виробничого навчання професії» майстри виробничого навчання:

І місце – Бурдейна Л.М.; Кішко К.В. (114,5 балів);

ІІ місце – Паскарь Н.Ю. (112,5 балів);

ІІІ місце – Бідна В.В., Гудзь А.Ю., Кібальник Ю.О. (111,5 балів)

В номінації «Краще електронне комплексне методичне забезпечення» педагогічні працівники:

І місце – Височиненко Н.В., Кішко К.В., Паскарь Н.Ю. (116,0 балів);

ІІ місце – Сєргєєва О.А. (113,0 балів)

ІІІ місце – Гудзь А.Ю., Копилець Ю.Ю., Стрілець Н.Ю. (110,0 балів)

В номінації «Краще комплексне методичне забезпечення предмету за думкою колег» визнано переможцями Войтюк Т.М., Стрілець Н.В. (по 5 голосів з 13 можливих) Височиненко Н.В. (3 голоси з числа уподобань першого рівня та максимальна кількість уподобань другого рівня – 4 голоси); в номінації «Краще комплексне методичне забезпечення виробничого навчання професії за думкою колег» визнано переможцем Бурдейну Л.М. (5 голосів з 13 можливих).

Призери конкурсу також були відзначені грамотами. З формулюванням «За високі показники в роботі над формуванням комплексного методичного забезпечення предметів (виробничого навчання)» були відзначені представлені пакети комплексного методичного забезпечення педагогічних працівників: Бочарової Т.П., Прокоф’єва Є.О. (101,5 балів), Копилець Ю.Ю. (109 балів), Кривко Н.П. (108 балів); з формулюванням «За високі показники в роботі над персональними блогами» блоги Бочарової Т.П. (105 балів), Войтюк Т.М. (104 бали), Кібальник Ю.О. (102 бали), Бідної В.В. (101 бал).

Вітаємо наших колег! Бажаємо успіхів у подальшій, такій нелегкій, але благородній праці.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.