ДАМО ШАР ЗЕМНИЙ ДІТЯМ!

1 червня у усьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Напередодні цього свята, для учнів, які проживають в гуртожитку Запорізького вищого професійного училища, була організована і проведена екскурсія до «Фонтану життя» та конкурсно-розважальна програма з іграми та подарунками.

На екскурсію до «Фонтану життя» прийшли і майстри виробничого навчання, і вихователь гуртожитку ДНЗ «ЗВПУ».

Про історію створення фонтанної групи «Фонтан життя» її самобутню, унікальну, як за технікою виконання, так і за задумом, культурну та історичну цінность, розповіла всім присутнім соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна.

Учні під час екскурсії задавали питання і з задоволенням брали участь у вікторині на тему: «Фонтан життя», отримуючи за правильні відповіді солодкі призи, підготовлені керівництвом навчального закладу.

Конкурсно-розважальна програма, організована викладачем фізичної культури Краєвою Світланою Вікторівною і медичною сестрою Матвієнко Валентиною Іванівною, зарядила дітей позитивною енергією.

Захід вийшов дуже активним, теплим і позитивним. І це – не випадково, адже основна мета даного заходу було дати дітям заряд позитивної енергії і доставити їм радість.

Ми, з задоволенням влаштували це свято для учнівської молоді, тому що діти – це наше майбутнє і заслуговують на особливу увагу.

IMG_0224 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 IMG_0190 IMG_0221

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захід організували і провели: соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, викладач фізкультури Краєва Світлана Вікторівна і медична сестра Матвієнко Валентина Іванівна.

 

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.