Бесіда за круглим столом «Здорові діти – здорова нація!»

Щорічно 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я – це день створення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в системі ООН – спеціалізованої установи, що координує глобальні дії по боротьбі з хворобами. У цей день тисячі людей відзначають важливість здоров’я для продуктивного і щасливого життя.

Всесвітня організація охорони здоров’я була створена на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на володіння найвищого досяжного рівня здоров’я.

Тема Всесвітнього дня здоров’я 2018 року – Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди, а гасло – «Здоров’я для всіх».

З метою розвитку знань учнів про здоров’я та здоровий спосіб життя, негативного ставлення до тютюнопаління, алкоголю, наркоманії; формування навичок самостійного аналізу та оцінки пропонованої інформації та виховання активної життєвої позиції в позитивному ставленні до здоров’я як найбільшої цінності, в гуртожитку Запорізького вищого професійного училища було проведено бесіду за круглим столом на тему: «Здорові діти – здорова нація».

Медична сестра Матвієнко Валентина Іванівна акцентувала увагу та те, що здоров’я – це найбільша цінність для людини. На здоров’я кожного впливає безліч факторів: клімат, політика, економіка і багато чого ще, але дуже багато залежить від нас самих. Щоб бути здоровим, жити довго і щасливо – потрібно вести здоровий спосіб життя. І це під силу кожній людині.

«Тема здоров’я – це турбота не тільки окремої людини, але і всього соціуму» – наголосила соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, та запропонувала хлопцям та дівчатам відповісти на питання «Яка вона сучасна дівчина?» і «Яким повинен бути сучасний парубок?».

Хлопці та дівчата залюбки відповідали на питання.

Головні якості дівчини, вважають хлопці, це розум, хороші манери, вміння стильно одягатися, гарне здоров’я та охайність. Дівчата ж, хочуть бачити поряд з собою вірного парубка, який доглядає за собою, завжди ходить у чистому випрасуваному одязі. Акцентують увагу на доглянутих руках з чистими нігтями, чистим волоссям на голові, приємному запаху (відсутність запаху поту) та свіжому диханні.

Підводячи підсумки, всі присутні на цій бесіді за круглим столом, прийшли до висновку, що за своїм здоров’ям слід стежити та вести здоровий спосіб життя, негативно ставлячись до тютюнопаління, алкоголю та наркоманії.

Власне здоров’я – це найцінніше, що ми маємо в житті!

 

 

 

 

Захід організували та провели соціальний педагог Сєргєєва О.А., медична сестра Матвієнко В.І., вихователь гуртожитку Рижих О.В.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.