Батьківськи збори ДНЗ “ЗВПУ”

                                                 Сім’я – перше джерело, з якого починається велика ріка почуттів і переконань.
                                            В.О. Сухомлинський

Сім,я є першоосновою духовного, економічного та соціального розвитку суспільства. У процесі  розвитку людської цивілізації вона набула функції, які в єдності забезпечують повноцінність її існування, саморозвиток та життєдіяльність як соціального інституту.

В умовах відродження і розбудови соціального, економічного і політичного життя Української держави значні зміни відбуваються у сучасній системі виховання підростаючого покоління, де основне місце посідають нові підходи у створенні більш досконалої системи виховного процесу.

28 вересня у ДНЗ «Запорізьке ВПУ» відбулися  батьківські збори на яких були присутні: керівництво училища,педагогічний колектив,  батьки учнів, представники учнівського самоврядування.

З вітальним словом до батьків виступив директор ДНЗ «Запорізьке ВПУ» Кондратьєв Ігор Іванович який розповів про історію училища, про поліпшення матеріально – технічної бази, представив педагогічний колектив училища та розповів про сьогодення та про плани на майбутнє.

Заступник директора з адміністративно – господарської роботи Гончаренко Наталя Пилипівна розповіла про матеріально – технічну базу та плани по ремонту училища і гуртожитку.

Старший майстер Гармаш Валентина Іванівна  доповіла про графік навчального процесу та виробничого навчання в майстернях та на підприємстві ,  про оформлення  договорів з підприємствами міста та області, та проходження учнями виробничої практики.

Заступник директора з навчально – виховної роботи Хімченко Наталія Юріївна доповіла про план  виховної роботи училища та роботи батьківського комітету на 2016 – 2017 навчальний рік. Протягом зборів були розглянуті такі питання:

  1. Вивчення нормативних документів, що стосуються роботи училища та батьківського комітету.
  2. Обговорення плану роботи батьківського комітету на 2016/2017н.р.
  3. Вибори нового голови батьківського комітету і секретаря.
  4. Питання організації навчально – виховного процесу та зміцнення матеріальної бази навчального закладу.
  5. Організація допомоги  переселенцям зі сходу, дітям учасників АТО.

Будьте мудрими!
Пам’ятайте, що дитина
є маленьким дзеркальцем Вашої родини.
І хай в цьому дзеркалі люди бачать
тільки красу, добро, щастя ,
любов та злагоду.
                      

20160928_174839 20160928_174826 20160928_173312 20160928_173235

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з навчально – виховної роботи Хімченко Наталія Юріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Спортивно-масова діяльність. Додати до закладок постійне посилання.