Екологічна акція «Екомісто. Запоріжжя – це Я»

                                                                                              Довкілля – це умови життя ,у яких існує той чи iнший органiзм.

Життя людини протікає в певних умовах, установлених природою.

Кожен сьогодні бажає жити в чистому місті, селі; в чистій, гарній, сонцем осяяній Україні.

Саме тому учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ» відразу відгукнулись на проведення екологічної акції  «Екомісто. Запоріжжя  – це Я», яку запропонував підтримати, організувавши 29 вересня 2016 року прибирання прилеглої території, «Обласний центр патріотичного виховання молоді».

Під керівництвом Ради самоврядування училища та керівництвом ДНЗ «Запорізьке ВПУ» учні групи № 04 за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник – плиточник.», групи № 18,19 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор», старший майстер Гармаш Валентина Іванівна, майстри виробничого навчання Паскарь Наталія Юріївна та Копилець Юлія Юріївна, викладач та класний керівник Краєва Світлана Вікторівна вийшли на прибирання. Під час проведення Акції учні прибрали територію на зупинці «Заводська», зібравши більше 30 пакетів з сміттям.

Учні груп № 06,07 за професією «Оператор комп∙ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»  та групи № 03 «Оператор комп’ютерного набору. Контролер – касир» прибрали квітники біля училища та підготували землю під висадку квітів на наступний рік.

Учні групи № 02 за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник – плиточник.» прибрали спортивний майданчик училища: прибрали сухе гілля, оновили бігову доріжку, волейбольний та баскетбольний майданчик.

 Представники Ради самоврядування, які проявили свою активність протягом всіх етапів акції відправились для участі у майстер-класі та урочистому закритті Акції до Обласного центру патріотичного виховання молоді.

Чекайте репортаж про закінчення Акції  вже 30.09.2016 року.

20160916_100759 img_3899 img_3908 img_3918 img_3914 img_3925 img_3917 img_3905 img_3911

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з навчально – виховної роботи Хімченко Наталія Юріївна.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Спортивно-масова діяльність. Додати до закладок постійне посилання.