Трагедія одного народу розділена на весь світ.

Чтобы прошлое не повторилось,

 имей смелость посмотреть ему в глаза…

Наприкінці вересня український народ , єврейський народ та все демократичне, не байдуже  суспільство відзначають роковини трагедії Бабиного яру. Трагедія яка об’єднала різні нації, різні покоління. Трагедія, яка довела, що горе однієї нації може розповсюдитись на весь світ і торкнутись кожного. Важливо донести підростаючому поколінню, що поняття інтернаціоналізму, співчуття та  емпатії до чужого горя не просто слова.

Для учнів ДНЗ Запорізьке ВПУ була проведена виховна година, приурочена трагічним подіям.  Бібліотекар Галина Федорівна підготувала доповідь про страшні злочини з боку фашистських офіцерів проти євреїв, циган, радянських полонених, українських націоналістів. Про горе і трагедію простих людей, про взаємодопомогу і глибоке співчуття. Про труднощі визнання трагедії в радянському суспільстві. Учениці 18 групи (професія  ОКН – адміністратор, ІІ курс)  Руденко Марина та  19 групи (професія ОКН – адмінстратор І курс)  Гришко Аліна підготували презентацію, що продемонструвала офіційні документи, листи, свідчення очевидців та інщі матеріали подій Бабиного яру.

Керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна підготувала доповідь про висвітлення трагедії в мистецтві, видатними поетами, письмениками-очевидцями, композиторами. Учениці 19 групи (професія ОКН – адмінстратор І курс)  Тахтамиш Карина та  14 групи (професія декоратор вітрин – флорист) Ворона Анастасія підготували вірші про трагедію Бабиного яру. Наприкінці виховної години всі присутні вшанували   пам’ять безвинним жертвам хвилиною мовчання.

dscn1747 dscn1744 dscn1739 dscn1737 dscn1736 dscn1735 dscn1732

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                            Качайло Людмила Миколаївна

Бібліотекар                                    Білогорохова Галина Федорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.