Профілактичний захід: «Булінг: види, причини, наслідки»

З метою профілактики булінгу в учнівському середовищі 11 квітня 2018 року в Запорізькому вищому професійному училище було проведено бесіду на тему «Булінг: види, причини, наслідки», з учнями групи № 04, які навчаються за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» та учнями групи № 05, які навчаються за професією «Маляр. Штукатур».

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, використовуючи презентацію, ознайомила учнів з поняттям, формами, структурою та причинами виникнення булінгу, а також результатами впливу цього явища на окрему особистість і учнівський колектив в цілому.

На захід було запрошено головну спеціалістку відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Безверхну Світлану Олегівну, яка акцентувала увагу учнів на наслідках булінгу, як для булера так і для учня, який зазнав насильство.

Протягом години, за допомогою інтерактивних завдань, учні розвивали вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, формуючи навики відповідальної та безпечної поведінки.

Головною метою профілактичного заходу було налагодження взаємин між учнями, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного, можливість учасникам відчути переживання, які виникають у жертви булінгу та виховання почуття емпатії.

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.