До дня цивільного захисту

Система цивільного захисту училища спрямована на підготовку учасників навчально-виховного процесу до роботи щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації, в зону дії яких може потрапити навчальний заклад.

Згідно Кодексу Цивільного Захисту України та Постанови  Кабінету Міністрів від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» навчання учнів та працівників здійснюється за місцем навчання та роботи.

Навчання  та тренування учасників навчально-виховного процесу щодо надзвичайних ситуацій та дій при виникненні пожеж в училищі   проводиться як Тиждень безпеки дитини та День цивільного захисту.

В ході проведення навчання та тренування відпрацьовуються питання щодо порядку дій учасників навчально-виховного процесу у разі виникнення пожежі та план евакуації з приміщень училища.

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту  та комплексного плану з охорони праці в училищі працює постійно діючий семінар  майстрів виробничого навчання та викладачів по вивченню Правил пожежної безпеки.

Так 16.04.2018 року відбулося чергове заняття семінару по вивченню порядку дій персоналу при виникненні пожежі в навчальному закладі.  Заняття проводила інженер з охорони праці Шепеляковська І.В.

Наприкінці  заняття працівники  відповіли на питання тесту.

 

 

 

 

Інженер з ОП Шепеляковська І.В.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.