Поетапна атестація у операторів комп’ютерного набору

Успішно закінчилась виробнича практика на підприємствах міста та району,  написані виробничі характеристики, прийшов час поетапної кваліфікаційної роботи.

29 червня у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», проводилась поетапна кваліфікаційна атестація учнів навчальної групи № 18 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» на присвоєння кваліфікації «Оператор комп’ютерного набор I категорії».

Всі учні відповідально поставились до цієї події. Атестація тривала 7 годин і передбачала виконання комплексної роботи з основних предметів  професійно-теоретичної підготовки: основи технічного редагування та оформлення тексту, комп’ютерні системи та мережі та охорони праці.

Приємно відзначити, що майстер виробничого навчання Бурдейна Любов Михайлівна  та  викладач Войтюк Тетяна Миколаївна дали перед комісією об’єктивні характеристики учням і в той-же час знайшлись добрі слова для кожного з них.  Кваліфікаційна комісія високо оцінила роботу учнів, всім було присвоєно кваліфікацію «Оператор комп’ютерного набору I категорії».

Вітаємо учнів групи № 18   і  бажаємо подальших успіхів у навчанні!

20160624_092649 20160624_092729 20160624_092831

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спецдисциплін

Войтюк Тетяна Миколаївна.

Майстер виробничого навчання

Бурдейна Любов Михайлівна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.