Захист дипломних робіт , у групах: № 15, з професії «Живописець . Флорист »; № 14 , з професії «Декоратор вітрин . Флорист »; №13 «Декоратор вітрин »

У ДНЗ «ЗВПУ» відбулося довгоочікуване свято !

29 .06.2016р., 30.06.2016р.у ДНЗ «ЗВПУ» відбулося довгоочікуване свято! А точніше – свята ,до яких і викладачі ,і учні  готувались майже два роки !   Це – захист дипломних робіт , у групах: № 15, з професії «Живописець . Флорист »; № 14 , з професії «Декоратор вітрин . Флорист »; №13 «Декоратор вітрин ».

Яскраве , феєричне  дійство , яке закружляло усіх присутніх своєю неповторністю , та поринуло у світ фантастичних мандрів   !

Вже доброю традицією стало,перед початком захисту дипломів ,почути  батьківське благословення директора навчального закладу Кондратьєва Ігоря Івановича . Ігор Іванович , тепло привітав учнів , та побажав їм успішно здати іспити. Приєднувались до привітання і Голови екзаменаційної комісії,і адміністрація навчального закладу, і викладачі , і майстри в. н.

Першою захищалася група  № 15, з професії «Живописець . Флорист ». Від емоцій і хвилювання захоплювало подих ! Але , багатоденна підготовка  і , як підсумок – чудові роботи , дуже швидко перетворили захист диплому на святкове дійство , у якому раділи і випускники, і викладачі !

Із самого початку і до кінця атмосфера захоплення вже не залишала аудиторію , в якій відбувався захист !   Воно і зрозуміло , тому , що від самого першого учнівського виступу і , майже до останнього , оцінки були : «10», «11» і даже «12»балів !

Майже уся група ( окрім двух учнів , які захистилися на «9» балів ) здобула  відмінні відмітки !

А подивитись було на що !

Монументальний розпис , під назвою «Казкове місто»(автори : Дубровін Дмитро, Денісенко Анастасія та Дорожкіна Ірина .Керівник диплому : Прокоф’ев Євген Олександрович ) тепер буде прикрашати нову майстерню мулярів !

Ікона « Входження Іісусу до Ієрусаліма (виконавець :Бухенко Вероніка. Керівник диплому : Прокоф’єв Євген Олександрович ),виконана у техниці «Левкасного живопису» , буде зберігатисяу  нашій Капличці « им . Св. Татіани». До речі, ця робота була оцінена у 12 балів !

Також , живописні полотна, у пейзажному та натюрмортному жанрах, виконаних у техніці олійного живопису, ( під керівництвом : Прокоф’ева Євгена Олександровича) можуть прикрасити любой інтер’єр!

Яскраві , колоритні  батики ,на різну тематику захоплюють та дивують погляд  , будять у глядача фантазійну уяву та надихають на написання рифмованих строк !(керівник проектів : Прокоф’єва Анжела Миколаївна )

Не залишають байдужими флористичні композиції , виконані у різних стилях!(керівник проектів : Прокоф’єва Анжела Миколаївна ).

Захист дипломів у групі №13 , з професії «Декоратор вітрин .» був також цікавим ! Представлені живописні роботи , композиції в техниці холодного батику та рекламна продукція ( керівник усіх дипломних проектів : Іолоп Микола Миколайович)  також визвали зацікавленість у єкзаменаційної комісії .

Випускні роботи групи № 14 ,професії «Декоратор вітрин .Флорист.»також порадовали своєю високою якістю . Це і рекламна продукція , і велика кількість яскравих Батиків!

Особливо виділилась робота Мицик Валерії ,  це – Петріківський розпис ,виконаний у стилі Нетканого гобелену, який буде прикрашати перехід до Художнього відділення у ДНЗ «ЗВПУ». До речі , ця робота була оцінена у «12» балів !А безпосередньо сам виступ Валерії був настільки талановитим і артистичним , що визвав бурхливі оплиски у присутніх !

Дивують погляд і флористичні композиції!(керівник усіх проектів у групі №14 : Прокоф’єва Анжела Миколаївна ) , де різнобарвні квіти уживаються із казковими птахами , а легковажні метелики ,наласувавшись медком, норовят упорхнути від нас , на зустріч сонцю та щасливому майбутньому !

Ось і наші діточки – завітали до нас на 2 рочки , обучилися  художньої справі , та й полетіли від –  до сонця , на зустріч своєму світлому майбутньому !

Захист дипломів – це підведення підсумків нелегкої праці педагогів та учнів. Щасливо та радісно на дущі , коли екзамен відбувається та такому високому рівні , як у групі № 15 з професії «Живописець . Флорист». Але навчати дітей не можливо не вкладаючи в них душу , тому , завжди поряд з радістю  існує і сум.

Сумно розтаватися з тими , хто ніколи вже не буде тобі чужим ,з ким пройдено не мало , в кого залишилася частинка твого серця ! Але , це і є робота викладача- навчати і випускати ! Вперед ! На зустріч своєму щасливому майбутньому , з краплиночкою нашої душі і часточкою серця !

Нехай вам усім щастить , дорогі наші випускники ! Бажаємо вам доброї , талановитої дороги у світі житейських мандр , сщасливої можливості реалізувати себе у професії , та житті !Нам з вами було цікаво ! Сподіваємось , що і вам з нами !

DSC_0129 DSC_0135 DSC_0138 DSC_0148 DSC_0150 DSC_0178 DSC_0182 DSC_0183 DSC_0191 DSC_0202

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зповагою та кращіми побажаннями до випускників , батьків , колег- Голова методичної комісії професій художнього напряму : Прокоф ’єва Анжела Миколаївна .

 

 

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.