ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

З нагоди святкування Дня святителя Миколая, 17 грудня 2018 року до Запорізького вищого професійного училища було запрошено настоятеля Покровського архієрейського собору протоієрея Олега Семенчука, який в цей день звершив молебень та привітав учнів та викладачів з наступаючим Днем святителя Миколая.

Звертаючись до присутніх, отець Олег зазначив: «Скоро Свята Церква відзначатиме пам’ять святителя і чудотворця Миколая. Цей великий святитель відрізнявся любов’ю до всіх оточуючих людей і завжди був готовий прийти на допомогу нужденним. Усе його життя – безперервний ряд благодіянь, що надаються потребують них людям. Тому і користується він особливою любов’ю і шануванням…».

Протоієрей Олег закликав дотримуватися в житті золотого правила, яке міститься в Євангелії від Луки: «Поводитися з іншими так, як хочете, щоб ставилися до вас. Жити та допомагати тим людям, які знаходяться поруч. Завжди робити все, з максимальною користю і віддачею, не шкодуючи себе заради ближнього».

Після закінчення молебня священик окропив усіх присутніх святою водою і запросив на Божественну літургію та на Святкову Новорічну ялинку в День святителя Миколая в Покровський собор.

Нехай Господь, за молитвами до святителя Миколая, дарує всім нам мир та любов,а також направляє на добрі і благі справи.

 

 

 

 

 

 

 

Захід організували та провели заст. директора з НВР Паскарь Н.Ю. та соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.