ТИЖДЕНЬ ПРАВОЗНАВСТВА

Відповідно листа Міністерства освіти і науки України від 04.10.2018

 №1/9-602 «Про проведення Всеукраїнського тижня права» у період з 10 по14 грудня у  ДНЗ «ЗВПУ» було проведено ряд заходів.   

Робота щодо профілактики правопорушень серед молоді нашого училища ведеться постійно.

  05.12.18

1.Виставка наочності (плакати,стіннівки) на правову тематику.

2.Зустріч з інспекторами із зв’язків  з громадкістью Управління патрульної поліції в Запорізькій області Департаменту патрульної поліції ст.лейтенантом Сергієнко І.В.,лейтенантами поліції Пляшечник О.В.,Хайруліною О.І.,Баголою Т.М.

Тренінг на тему: «Права та обов’язки підлітків»

 06.12.18

 Зустріч з тренером Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» Уфімцевой Є.К.

Відіотренінгове заняття на тему: «Формування відповідальності за своє здоровье»

10.12.18.

1.Зустріч з головним спеціалістом по Вознесенівському району служби (управління) у справах дітей Запорізькій міській ради Салтан В.Ю.Лекція на тему: «Профілактика правопорушень та негативних явищ»

2.Зустріч з провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно – правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Житняк Л.А.. Виховний урок на тему : «Права дитини».

  1. Зустріч з головним спеціалістом відділу просвітництва та взаємодії з суб єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Першого запорізького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги Безверхою С.О.

11.12.18.

Зустріч з лікарем-наркологом  Запорізького обласного клінічного наркологічного диспансеру  Лознец О.А.. Лекція на тему: «СНіД та його наслідки »

12.12.18

1.Зустріч з представником суспільної організації «Служба розшуку зниклих дітей» Куренним Олександром Тарасовичем. Лекція на тему «Неповнолітні діти»

2.Зустріч з інспектором ювенальної превенції,майором поліції сектору превенції Вознесенівського  відділу поліції ДВП ГУНП в Запорізькій області Поповою В.В. Бесіда на тему: «Профілактика вживання наркотичних заходів».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач  О.М.Єрьоменко

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.